ZADZWOŃ
Menu

O nas

Kiedy dwa światy spotykają się i chcą tworzyć coś wyjątkowego, powstaje… catering dietetyczny:) On miłośnik gastronomii i pysznego jedzenia. Ona dietetyk z wykształcenia, pełna pasji do zdrowej i lekkiej kuchni.

Aleksandra Bąk

Ona, Dietetyk z zamiłowania i wykształcenia.
Jestem Absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywam już od 7 lat, pracując w gabinecie dietetycznym. Moją misją jest zmiana nawyków żywieniowych w Polskich domach. 
W cateringu staram się łączyć sztukę kulinarną z jej dobroczynnym wpływem na zdrowie i wygląd, dlatego szczególną uwagę zwracamy na dobór odpowiednich produktów i dostawców. Dziękie temu mamy zawsze pewność, że nasze posiłki są zawsze świeże i najwyższej jakości.

Piotr Bąk

On, Przedsiębiorca i Trener Kulinarny w Instytucie Sztuki Kulinarnej, ale przede wszystkim miłośnik gotowania i pysznego jedzenia.
Pasję do gotowania odziedziczyłem po Dziadku i Ojcu.
Restauracja, Catering Eventowy, Catering Lotniczy, Warsztaty Kulinarne, Międzynarodowe Certfikowane Szkolenia oraz dziesiątki Warsztatów i Szkoleń z wielu dziedzin gastronomii to tylko część rzeczy które kształtowały mój kuchenny światopogląd od przeszło 10 lat.
Jestem Absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Europeistyka – Zarządzanie Firmą Europejską.
Moje wykształcenie i Pasja pomogły stworzyć Catering2be a Moją misją jest przkazywanie ludziom miłości do jedzenia.