Eko catering – dlaczego tak ważne jest bycie eko?

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o globalnym ociepleniu, które jest konsekwencją szkodliwego działania człowieka oraz zaśmiecania Ziemi. Świat stoi u progu katastrofy ekologicznej, a to w naszych rękach leży przyszłość planety – czy nasze dzieci i wnuki będą miały, gdzie i jak żyć. Dlatego też nasz catering dołącza do walki z globalnym ociepleniem i dla naszego lepszego jutra zmieniamy się w eko catering, zwracając szczególną uwagę na ograniczenie emisji tworzyw sztucznych.

Bądź eko, bądź fit – eko catering to przyszłość!

Nikogo nie będziemy oszukiwać, że zamawianie cateringu dietetycznego ma same zalety. Jako nasi klienci sami musicie przyznać – dieta pudełkowa ma jedną, ogromną wadę, a mianowicie generuje ogromną ilość plastiku, który szkodzi naszej planecie. Przecież pięć posiłków dziennie przez tydzień daje co najmniej 35 pojemników! A to zaledwie 7 dni, więc jak się to ma w skali miesiąca, roku? Dlatego też wszyscy zadaliśmy sobie pytanie: co możemy zrobić, żeby uratować nasz świat? Zacznijmy zmiany od siebie! Oczywiście nie wszystko jest wyłącznie w naszych rękach, ale małymi krokami możemy dokonać rzeczy niemożliwych i zacząć działać, między innymi poprzez redukcję tworzyw sztucznych.

Catering 2be – dbamy o Was

Postanowiliśmy, że czas najwyższy przyłączyć się do dbania o nasze wspólne dobro i przyszłość oraz wprowadzić w naszej codziennej pracy prawdziwą rewolucję. Zdecydowaliśmy się na zmianę poprzez użycie:

  • w 100% biodegradowalnych i ekologicznych opakowań,
  • w 100% biodegradowalnej folii,
  • specjalnej, wodnej farby, przeznaczonej do kontaktu z żywnością (zarówno nadruk na torbie, jak i na folii jest w pełni bezpieczny),
  • druku termicznego, dzięki czemu rezygnujemy ze szkodliwych, syntetycznych farb i barwników,
  • biodegradowalnych sztućców.

Ponadto pakujemy się dla Was w papierowe torby, które nadają się do recyklingu. A to wszystko dyktowane jest troską o Was i o nas. Bo przecież wielkie zmiany, zaczynają się od nas samych.

„Nie proś świata by się zmienił. To Ty zmień się pierwszy.”

Anthony De Mello

jozefow legionowo lomianki marki mszczonow otwock piaseczno piastow pruszkow radzymin rawa-mazowiecka sulejowek warszawa-srodmiescie bemowo bialoleka bielany mokotow ochota praga praga-polnoc praga-poludnie targowek ursus ursynow wilanow wlochy wola zoliborz wolomin wyszkow zabki zyrardow zielonka