Dieta pudełkowa – czy warto? Czy catering dietetyczny się opłaca?

Dieta
Dieta pudełkowa – czy warto? Czy catering dietetyczny się opłaca?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w dietę pudełkową i czy catering dietetyczny spełni Twoje oczekiwania? Masz wątpliwości, czy dieta pudełkowa jest zdrowa? Nie wiesz, czy catering dietetyczny się opłaca? Jeśli zadajesz sobie te, lub inne pytania i wciąż się wahasz, czy dieta pudełkowa działa, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas artykuł. Znajdziesz w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dieta pudełkowa – czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w dietę pudełkową? Naszym zdaniem tak! Dlaczego? Dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą przejść na dietę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb, szukają nowych kulinarnych inspiracji lub po prostu nie mają czasu na to, by gotować codziennie, a nie chcą rezygnować ze zdrowych i smacznych posiłków. Catering dietetyczny to świetne ułatwienie podczas zabieganego tygodnia i sposób na poznanie nowych smaków.

Czy dieta pudełkowa jest zdrowa?

Dieta pudełkowa to nie są przypadkowe dania – to zbilansowany jadłospis ułożony pod potrzeby wynikające z trybu życia, wieku, czy preferencji żywieniowych. W Catering2be korzystamy ze świeżych produktów, a część z nich, np. chleb – pieczemy sami. Nie idziemy na łatwiznę, nie używamy gotowych półproduktów – dzięki temu mamy pewność, że opracowane przez certyfikowanego dietetyka i przygotowane przez zawodowego kucharza posiłki są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, a dieta zbilansowana.

Na czym polega catering dietetyczny?

Chcesz spróbować cateringu dietetycznego, ale nie wiesz, na czym to polega? Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię program diety (np. redukcyjna 2be Slim), liczbę posiłków (np. 3 lub 5), a także kaloryczność dzienną (np. 2 000 kcal – jeśli nie wiesz, jak dobrać kaloryczność, skorzystaj z pomocy naszego dietetyka mailowo lub telefonicznie). My dostarczymy posiłki pod wskazany przez Ciebie adres w określone przez Ciebie dni w tygodniu. To fajne rozwiązanie, które pozwala na elastyczność – możesz zamówić dietę pudełkową od poniedziałku do piątku, a w weekendy samodzielnie przygotować posiłki. Wszystko zależy od Ciebie!

Czy catering dietetyczny się opłaca?

Zastanawiasz się, czy catering dietetyczny jest drogi? Czy to się opłaca? Decydując się na dietę pudełkową otrzymujesz przygotowane posiłki na cały dzień – nie musisz tracić czasu na robienie zakupów, stanie w kolejkach i gotowanie. Wszystkie dania są gotowe do spożycia od razu lub po podgrzaniu. Koszt jednego dnia diety pudełkowej jest bardzo zbliżony do kosztów, jakie trzeba ponieść przy robieniu zakupów i gotowaniu posiłków, a w przypadku jedzenia na mieście – dużo niższy. Decydując się na catering dietetyczny nie tylko oszczędzasz czas, ale i pieniądze, zyskując zdrowe i zbilansowane posiłki, które dostarczymy pod wskazany adres.

Dieta pudełkowa od Catering2be to dieta dla Ciebie!

Catering dietetyczny z Warszawy Catering2be oferuje zróżnicowane diety, dlatego jesteśmy pewni, że wśród naszych propozycji znajdziesz tę, która spełni Twoje oczekiwania. Polecamy diety:

  • redukcyjne;
  • dla sportowców i aktywnych fizycznie;
  • dla juniorów;
  • dla diabetyków;
  • wykluczające  (bezglutenowe lub bezmleczne);
  • wegetariańske;
  • dla kobiet w ciąży i karmiących;
  • dla osób z insulinoopornością.