Choruję na liczne schorzenia, czy catering dietetyczny jest dla mnie?

Jadłospis ustalany dla cateringu dietetycznego (dobrego cateringu dietetycznego, w którym jadłospisy ustalane są przez wykwalifikowanego dietetyka) opiera się na zaleceniach i normach wielu ważnych organizacji zdrowia i żywienia m.in. na normach Instytutu Żywności i Żywienia Człowieka.
Są to natomiast zalecenia żywieniowe dla osoby zdrowej, a co jeśli Ty borykasz się z wieloma chorobami? Czy możesz skorzystać ze standardowego programu oferowanego przez catering dietetyczny?

Wszystko zależy od tego, jakie choroby u Ciebie zdiagnozowano. Niektóre schorzenia opierają się na tych samych założeniach, co dieta osoby zdrowej. Natomiast są też takie, które wymagają wielu modyfikacji.  Czasami zdarza się także tak, że u jednej osoby występują schorzenia, dla których zalecenia żywieniowe są niemal całkowicie przeciwstawne.  Co wtedy?

Na pewno dobrze jest rozpocząć od konsultacji z dietetykiem, który dobierze dla Ciebie odpowiedni program, z oferowanych przez catering dietetyczny lub przygotuje dla Ciebie zupełnie indywidualną dietę. Tak właśnie to wygląda w Catering 2be, zajmujemy się nie tylko przygotowywaniem i dostarczaniem zdrowych posiłków, oferujemy także poradnictwo żywieniowe oraz wykonywanie profesjonalnych pomiarów (w tym także bioimpedancja) przez dietetyka.

jozefow legionowo lomianki marki mszczonow otwock piaseczno piastow pruszkow radzymin rawa-mazowiecka sulejowek warszawa-srodmiescie bemowo bialoleka bielany mokotow ochota praga praga-polnoc praga-poludnie targowek ursus ursynow wilanow wlochy wola zoliborz wolomin wyszkow zabki zyrardow zielonka