Catering dietetyczny Warszawa, Ochota

Jeśli nie masz czasu na planowanie posiłków, zakupy i gotowanie, pozwól, by inni zrobili to za Ciebie. Oferujemy catering dietetyczny z dowozem na warszawską Ochotę – dla całych rodzin, firm i indywidualnych osób. W naszym menu znajduje się aż 11 propozycji diet, a wśród nich posiłki dla: sportowców, diabetyków, kobiet w ciąży, dojrzewających nastolatków i osób zmagających się z otyłością.

Pełnowartościowe dania na cały dzień są najlepszym źródłem energii i poprawy funkcjonowania organizmu. Przygotowujemy również specjalne diety bez glutenu, bez nabiału i bez mięsa. Sprawdź nasz catering dietetyczny w Warszawie.

Catering dietetyczny na Ochocie w Warszawie

Dostarczana przez nas dieta pudełkowa w Warszawie bazuje na świeżych produktach, które często przygotowujemy sami (np. pieczywo i wędliny). Współpracujemy z dietetykami, dlatego każda z osób zamawiających catering, ma pewność co do bezpieczeństwa i jakości otrzymywanych dań. Zainteresowanych mieszkańców i pracowników warszawskiej Ochoty, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług.

Wybierz dietę dla siebie!

Milk and dairy free

Zobacz szczegóły
Diabetic IO

Zobacz szczegóły

Sprawdź gdzie dowozimy nasze pudełka!