2be Slim

2be Slim 

Program dla tych, którzy chcą w sposób smaczny i zdrowy obniżyć swoją masę ciała. Odpowiednio dobrany wariant kaloryczny zapewni Ci osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez większego trudu. Po prostu jesz i chudniesz.
Program ten (po odpowiednim doborze kalorycznym) może także służyć do utrzymywania wypracowanego już wcześniej stanu masy i składu ciała czyli do stabilizacji, zdrowego odżywiania.Zamawiając ten program otrzymasz 5 smacznych, prawidłowo zbilansowanych posiłków na cały dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) o wybranej energetyczności. Dostarczymy Ci je w wyznaczone przez Ciebie miejsce np. do domu lub pracy.

Dostępne warianty kaloryczne dla programu 2be Slim:
- 1200 kcal
– 1500 kcal
– 1700 kcal
– 2000 kcal
– 2500 kcal
– 3000 kcal

Dodatkowo możesz skorzystać z opieki dietetyka w gabinecie lub online, który zaplanuje cały proces Twojego odchudzania, a także będzie czuwał nad jego przebiegiem. Dokona wszystkich niezbędnych pomiarów antropometrycznych oraz przeprowadzi badanie składu ciała.

ZAMÓW SWOJĄ DIETĘSPRAWDŹ PRZYKŁADOWE MENU

Zamawiasz 1 raz?

Przejdź do naszego formularza zamówień
i skorzystaj z RABATU na pierwsze zamówienie. Wybierz swój program diety, odpowiednią kaloryczność i użyj kodu „catering2be” żeby zgarnąć rabat

PRZEJDŹ DO FORMULARZA
zamów dietę
5 POSIŁKOWĄ

od 50zł

za dzień

  • Zbilansowane posiłki
  • Darmowa dostawa
  • Opieka dietetyka
  • Darmowa wizyta na start
ZAMÓW
zamów dietę
3 POSIŁKOWĄ 

od 40zł

za dzień

  • Zbilansowane posiłki
  • Darmowa dostawa
  • Opieka dietetyka
  • Darmowa wizyta na start
ZAMÓW

Ostatnie na naszym blogu

Jak odżywiać się wiosną? Co jeść na wiosnę a czego nie?

Co jeść wiosną, aby wkroczyć w nową porę roku z pełnym wigoru przytupem? Jest to bardzo ważna kwestia, z której mało kto zdaje sobie sprawę. Pożywna i zbilansowana dieta nie tylko wzmacnia naszą odporność, ale i wpływa na nasze samopoczucie. Poniżej przedstawimy Ci produkty i powiemy jak odżywiać się wiosną. 

Więcej

Catering dietetyczny a koronawirus

Catering dietetyczny jest bezpieczną formą odżywiania w obecnej sytuacji rozprzestrzeniającego się w Polsce koronawirusa. Dlaczego? Z kilku względów. Po pierwsze, ponieważ naukowcy dopiero pracują nad skutecznym lekiem na SARS-CoV-2, a[…]

Więcej

Czy korzystając z cateringu dietetycznego szkodzę planecie?

Ostatnimi czasy dyskusja dotycząca ekologii i ochrony środowiska staje się coraz głośniejsza. Zanieczyszczenie naszej planety i efekt cieplarniany stały się realnym problemem. Jako catering dietetyczny jesteśmy stawiani w niekorzystnym świetle,[…]

Więcej

Kontakt

Jeżeli  nie udało Ci się uzyskać wszystkich potrzebnych informacji skontaktuj się z nami

Contact form will be displayed here. To activate it you have to set the "contact form shortcode" parameter in Customizer.