Nannette Sierant

Dietetyk

Jestem absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dietetyka stała się dla mnie sposobem na życie. Dzięki niej zaczęłam wprowadzać nowe, ciekawsze smaki do mojej codziennej kuchni. Doceniłam świeżość i różnorodność zdrowego jedzenia. Poznałam również znaczenie odpowiedniego sposobu żywienia w osiągnięciu równowagi ciała jak i ducha.

Praca w jednej z największych firm dietetycznych w Polsce nauczyła mnie jak ważna w procesie zmiany sposobu żywienia jest odpowiednia motywacja i wsparcie. Liczne praktyki w szpitalach, na różnych oddziałach, pokazały jak wiele można zyskać wprowadzając zdrowe nawyki na każdym etapie naszego życia.

Moim codziennym wyzwaniem jest pokazywanie ludziom jak małe zmiany w ich codziennej diecie mogą wpłynąć na ich zdrowie oraz samopoczucie.

Gdy tylko mam taką możliwość oglądam świat z innej perspektywy. Uwielbiam latać paralotnią, motolotnią ale także samolotem. Podróże inspirują mnie do stwarzania nowych, pysznych potraw, które następnie chętnie wykorzystuje w tworzeniu ciekawych jadłospisów.