Aleksandra Bąk

Dietetyk

We współpracy z klientem bardzo cenię sobie partnerstwo. Uważam, że rola dietetyka nie sprowadza się tylko do wręczenia idealnej, modelowej diety, czy też pouczania i wytykania błędów. Staram się prowadzić każdą osobę wspierając ją, motywując i inspirując. Ułatwiam przelanie diety z papieru na realne życie. Największą satysfakcję czuję, kiedy zauważam u moich klientów, nie tylko efekty, a przede wszystkim zmianę sposobu myślenia i podejścia do jedzenia.

Wykształcenie
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych) oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (Żywienie człowieka).

Doświadczenie
Jestem współzałożycielem Catring2be, gdzie od 2012 roku opracowuje nowe pomysły na pyszne i zdrowe potrawy. Od ponad 5 lat prowadzę także indywidualne poradnictwo żywieniowe w jednej z większych firm dietetycznych w Polsce.
Nowy gabinet przy ul. Topiel 12 to mój nowy autorski projekt, konsekwencja przemyśleń i doświadczeń z wcześniejszych lat pracy.

Prywatnie
Prywatnie jestem zabieganą mamą 3 letniej dziewczynki, której skrzętnie staram się budować zdrowe nawyki żywieniowe 🙂 Chętnie wypoczywam nad wodą np. w rodzinnym Świnoujściu. Najbardziej lubię jeść: RYBY

Socials