O nas

Kiedy dwa światy spotykają się i chcą tworzyć coś wyjątkowego, powstaje… catering dietetyczny:) On miłośnik gastronomii i pysznego jedzenia. Ona dietetyk z wykształcenia, pełna pasji do zdrowej i lekkiej kuchni.

Łączymy sztukę kulinarną sprawiająca przyjemność podniebieniu z jej dobroczynnym wpływem na zdrowie i wygląd. Od 5 lat staramy się zarażać swoim pomysłem na zdrowe, pyszne i wygodne jedzenie.

Przywiązujemy ogromną uwagę do jakości używanych produktów spożywczych. Dlatego sami wypiekamy chleby oraz robimy wędliny. Starannie dobieramy dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nas posiłki są zawsze świeże i najwyższej jakości.

Naszym celem jest tworzenie cateringu dietetycznego na najwyższym poziomie. Zawierającym nie tylko gotowe posiłki, ale także czuwającym nad odpowiednim doborem programu dla każdej osoby. Oferującym opiekę i kontrolę dietetyczną podczas całej współpracy.


Dlatego catering 2be to nie tylko przygotowanie i dostarczanie zdrowych posiłków, to także wizyty w gabinecie dietetyka.
Zapraszamy do naszych gabinetów w:
– Warszawie
– Wyszkowie
– Radzyminie
– Wołominie
– Otwocku
Sprawdź szczegóły na dietetyka2be.pl